Motocykliści na grillu pomogą małemu chłopczykowi

W najbliższą sobotę (26 maja) odbędzie się Moto Grill, na który zapraszają wszystkie giżyckie kluby motocyklowe. Impreza jest skierowana do wszystkich rodzin z dziećmi, mieszkańców miasta, turystów, a przede wszystkim do tych, którzy chcą pomóc, bowiem podczas grilla będą zbierane pieniądze na leczenie Antosia.

Moto grill rozpocznie się o godz. 12 mszą świętą na Wzgórzu św. Brunona, podczas której zbierane będą pieniądze, przeznaczone na pomoc Antosiowi Żochowskiemu. Chłopiec ma niespełna 6 lat i cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne?a. Choroba polega na stopniowym zanikaniu mięśni kończyn, ale nawet narządów, takich jak serce czy mięśnie układu oddechowego.

Wszyscy uczestnicy na przygotowanych paleniskach będą mogli przygotować swoje ulubione potrawy z grilla. Oprócz pysznego jedzenia na mieszkańców i turystów czekać będą liczne atrakcje, m.in. strzelnica ASG, bieg Zawiszaka oraz zabawy i konkurencje plenerowe.

Pierwsze 200 osób otrzyma darmowy posiłek (kiełbaska) oraz gorący napój (kawa lub herbata). Początek imprezy o godz. 12.

Organizatorem Moto Grilla są Perkun Giżycko, Zawisza Giżycko, V-Boyen Giżycko oraz GROT. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz.

dodany 2018-05-23 08:55 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją