Uczniowie Elektryka po raz kolejny zwycięzcami!

Kolejnym wielkim sukcesem mogą się pochwalić uczniowie z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku. Po raz kolejny zwyciężyli oni w XIX Powiatowym Warmińsko-Mazurskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.

24 kwietnia (wtorek) w LOK-u odbyły się eliminacje do konkursu powiatowego. Drużynę Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku reprezentowali: Michał Michna, Mateusz Zajkowski i Klaudiusz Klim. Ich opiekunami byli Mirosława Bobicz i Wojciech Jankowski, nauczyciel z ich szkoły. W zawodach zmierzyły się ze sobą cztery drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych - ZSEiI, ZSKŚiA, ZSZ oraz LO II.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w siedmiu konkurencjach. Obejmowały one takie dyscypliny jak test z przepisów ruchu drogowego, test ze skrzyżowań ruchu drogowego, test z historii polskiej motoryzacji, przygotowanie samochodu do jazdy, sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda sprawnościowa motorowerem, jazda sprawnościowa samochodem z ?Talerzem stewarta?.

Zespół z Giżycka po raz kolejny nie miał sobie równych i wygrał turniej, zapewniając sobie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Działdowie.

dodany 2018-04-26 13:04 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją